jesteś na: Strona glownaTym warto się pochwalićkonkurs j. angielski

konkurs j. angielski

LAUREATKA  POWIATOWEGO  KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - DOMINIKA MAJERSKA

Uczennica klasy III gimnazjum Dominika Majerska została laureatką V POWIATOWEGO  KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH Z TERENU POWIATU NOWOSĄDECKIEGO  zorganizowanego  przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu. Konkurs wspierał Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pani Małgorzata Konstanty, a patronat honorowy objął Konsul Honorowy Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Małopolsce pan Kazimierz Karasiński, Starosta Powiatu Nowosądeckiego pan Jan Golonka oraz Burmistrz Starego Sącza pan Jacek Lelek oraz Wydawnictwo Macmillan. Koordynatorami przedsięwzięcia były nauczycielki języka angielskiego z zespołu szkół ponadgimnazjalnych pani Beata Damasiewicz oraz pani Anna Mazur. Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła wiedzy na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii oraz Nowej Zelandii. Etap szkolny odbył się 17 stycznia. Warunkiem zakwalifikowania się do finału  było zdobycie przynajmniej 40 punktów w eliminacjach szkolnych. Mamy przyjemność ogłosić, że Dominika Majerska  została finalistką tego konkursu. Dalsze eliminacje odbyły się 27 lutego 2014r. w Starym Sączu, w wyniku których Dominika zdobyła I miejsce. Nagrodą za to osiągnięcie jest wyjazd na obóz językowy do Londynu sponsorowany przez firmę Atas.

Serdecznie gratulujemy Dominice  i życzymy dalszych sukcesów!

Alicja Nakielska