jesteś na: Strona glownaProjekty gimnazjalnePodaruj dzieciom uśmiech

Podaruj dzieciom uśmiech

           Podaruj dzieciom uśmiech

 

 Dnia 28.02.2014r . uczennice klasy II a gimnazjum – Justyna Franczyk, Izabela Kozioł, Alicja Olszowska, Wiktoria Łabuda, Aleksandra Tokarczyk i Olga Trybuła – pod opieką pani pedagog Zofii Magdaleny Cieślewicz  w ramach gimnazjalnego projektu edukacyjnego wybrały się do Specjalistycznego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowym Sączu oraz do Szpitala w Nowym Sączu na Oddział Pediatrii Dziecięcej.
            Zbiórka zorganizowana była o godzinie 8:00, by zrobić próbę generalną. O godzinie 9:00 wyruszyłyśmy w drogę. Pierwszym celem naszej podróży był ośrodek SOSW. Przygotowałyśmy wszystko co potrzebne i wyszłyśmy na scenę odgrywając bajkę pt. „Czerwony Kapturek”. Wyszło nam bardzo dobrze. Dzieci były szczęśliwe. Na dodatek podarowałyśmy każdemu dziecku z osobna maskotkę. Bezcenny był widok uśmiechu na ich twarzyczkach.

Kolejnym punktem naszej podróży był oddział Pediatrii Dziecięcej w Szpitalu w Nowym Sączu. Tam również odegrałyśmy „Czerwonego Kapturka”. Tym razem ogarnęła nas lekka trema, lecz wyszło nam znakomicie. Dzieciom, które oglądały nasz występ w szpitalu, podarowałyśmy przybory szkolne. Bardzo się ucieszyły, natomiast nam było miło, że dzięki naszemu występowi umiliłyśmy im pobyt w szpitalu.
           Nasza wycieczka zakończyła się o godzinie 13:00 na parkingu obok naszej szkoły.

Justyna Franczyk