jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKonkurs plastyczny „Owoce i warzywa mają głos”

Konkurs plastyczny „Owoce i warzywa mają głos”

Na początku marca w klasach I-III ogłoszony został konkurs plastyczny pod hasłem  „Warzywa i owoce mają głos”. Uczniowie wykonali ciekawe i kolorowe plakaty z hasłami i wierszykami zachęcającymi do częstego spożywania owoców i warzyw. Jury konkursowe miało wiele trudności z wybraniem najciekawszych prac, ponieważ wiele plakatów było bardzo pomysłowych i oryginalnych. Jednak po naradzie ustalono:

I miejsce – Wiktoria Al-Sheikh Taha - klasa I

II miejsce – Weronika Ptaśnik - klasa IIb

III miejsce – Dawid Waligóra - klasa IIIa

oraz wyróżnienia:

Krystian Ogorzały - klasa IIIb

Sylwia Radomska - klasa IIa

Prace te zostały przesłane na Konkurs Gminny do Starego Sącza. Ich wykonawcy otrzymali dyplomy i upominki z rąk pani Dyrektor w dniu promocji zdrowia 21.03.2014r. Pozostałe prace zdobią górny korytarz, zachęcamy do ich oglądania.

Na uwagę zasługują także uczniowie klas zerowych, ponieważ z pomocą wychowawczyń wykonali dwa duże plakaty promujące zdrowe odżywianie. Wszyscy uczestnicy konkursu za trud włożony w prace plastyczne otrzymali lizaki.