jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKonkurs "Bezpiecznie na wsi"

Konkurs "Bezpiecznie na wsi"

BEZPIECZNIE NA WSI

         Klasa II b brała udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci - "Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu". Celem konkursu jest promowanie zasad ochrony życia i zdrowia dzieci na terenach wiejskich, szerzenie wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy rolniczej oraz kształtowanie pozytywnych zachowań dzieci w czasie i ich zabaw w otoczeniu prac osób dorosłych w gospodarstwie rolnym. Uczniowie wykonywani pracę plastyczną dowolną techniką na kartce A3.

28. 03. 2014r. do szkoły przybył przedstawiciel KRUS-u, który ogłosił, że Wiktor Garwol zajął III miejsce w konkursie na etapie rejonowym. Praca została przesłana do dalszej oceny na etapie wojewódzkim. Wszyscy uczniowie otrzymali breloczki, kolorowanki. Za zajęcie III miejsca chłopiec otrzymał plecak oraz grę planszową Cars.

 

                                                                                     Krystyna Koszyk

 

 

 

24.04.2014r. do naszej szkoły dotarło pismo z zaproszeniem od Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczej Ubezpieczenia Społecznego w Krakowie  na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród laureatom etapu wojewódzkiego IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”.  Uroczystość odbyła się 9 maja 2014 w sali konferencyjnej OR KRUS w Krakowie. Po odbiór nagrody na zajęcie II miejsca pojechał Wiktor Garwol wraz z rodzicami. Uczeń otrzymał nowoczesny tablet, odblaski oraz dyplom. Jego praca została przekazana na kolejny etap ogólnopolski.

 

Na ręce Pani Dyrektor Zofii Golonka, w podziękowaniu za zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowaniu uczniów szkoły do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci,  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Krakowie wystosowała pamiątkowy list gratulacyjny.