jesteś na: Strona glownaTym warto się pochwalić„Mój wymarzony zawód”

„Mój wymarzony zawód”

W ramach dodatkowych zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego mgr Elżbietę Kosiba uczniowie gimnazjum przystąpili do konkursu „Mój wymarzony zawód” zorganizowanego  przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu. Konkurs  przebiegał dwuetapowo. I etap dotyczył przygotowania prezentacji na w/w temat. W konkursie udział wzięło 8 szkół gimnazjalnych reprezentowanych przez 28 gimnazjalistów. Wśród najlepszych prac konkursowych jury wyróżniło pracę następujących uczniów naszego gimnazjum; Dominiki Majerskiej z klasy 3 oraz Kingi Gizickiej z klasy 1b.

I ETAP PREZENTACJA

uczeń

wymarzony zawód

zajęte miejsce

Dominika Majerska

policjant

3

Kinga Gizicka

projektant mody

6

Tym samym uczennice zakwalifikowały się do II etapu finałowego. W drugim etapie konkursu „Rynek pracy” uczniowie zmagali się z testem.

II ETAP FINAŁOWY - TEST

uczeń

zajęte miejsce

Dominika Majerska

4

Kinga Gizicka

6

Uczennice otrzymały nagrody rzeczowe i książkowe.

Organizatorzy konkursu docenili też wkład pracy nauczyciela, który przygotowywał uczniów do konkursu. Pani mgr Elżbieta Kosiba otrzymała podziękowanie za przygotowanie uczniów do finału konkursu oraz nagrodę książkową.

Miła atmosfera i życzliwość organizatorów zmotywowała uczniów do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu.

Elżbieta Kosiba