jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneWycieczka do Krynicy

Wycieczka do Krynicy

25 kwietnia 2014 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały pociągiem na wycieczkę do Krynicy. Było to wielkie wydarzenie dla dzieci, ponieważ większość z nich pierwszy raz w życiu jechała pociągiem. Podróż trwała 1,5 godziny. Po przybyciu na miejsce wszyscy udali się do Muzeum Zabawek- BAJKA. Pani przewodnik w ciekawy sposób opowiadała o historii zabawek. Następnie wyruszyliśmy kolejką linową na Górę Parkową. Tam bawiliśmy się na placu zabaw oraz zjeżdżaliśmy na zjeżdżalniach. Było wspaniale. Na zakończenie, każde dziecko kupiło sobie pamiątkę z Krynicy. Do domu wróciliśmy również pociągiem. Na stacji w Barcicach czekali na nas rodzice. Była to wspaniała wycieczka, którą długo zapamiętamy.

Barbara Stelmach