jesteś na: Strona glownaBiblioteka szkolnaNowości 2014

Nowości 2014

Nowości w bibliotece

Biblioteka szkolna zaprasza czytelników do wypożyczania nowości! Od stycznia 2014 r. można wypożyczać serię książek Andrzeja Maleszki  „Magiczne drzewo”. Opowieści te stały się podstawą znanego cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem za wyobraźnię, mądrość i humor.

Do nowości należy też seria książek popularnonaukowych dla dzieci i młodzieży „Ciekawe dlaczego”. To bogato ilustrowane, ciekawe i pouczające książeczki zawierające wiele informacji ze świata nauki, przyrody i historii.

Pomocą w nauce czytania może być kolekcja książek edukacyjnych dla najmłodszych czytelników ABC… uczę się!, które w atrakcyjnej formie i treści uczą ortografii. Książki te zostały przekazane do biblioteki w darze przez p. Elżbietę Ogorzały.