jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKonkurs „Świat guseł i podań ludowych”

Konkurs „Świat guseł i podań ludowych”

Uczniowie klas 0-III wzięli udział w konkursie organizowanym przez Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu – Oddział Sądecki Park Etnograficzny.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów kulturą ludową, dawnymi ludowymi opowieściami, podaniami, legendami i wierzeniami, rozwinięci inwencji twórczej, wyobraźni, zdolności plastycznych i umiejętności manualnych. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 30 maja 2014r. w Miasteczku Galicyjskim.

Prace wszystkich uczestników konkursu będą prezentowane w skansenie od 30 maja do 10 sierpnia 2014r. W galerii prezentowane są wszystkie  prace naszych uczniów zgłoszone do konkursu.

Wyniki konkursu

W dniu 30 maja 2014r. w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród.

Nagrody otrzymali:

·        Dawid Waligóra klasa IIIa