jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneŚwięto Szkoły

Święto Szkoły

28 maja 2014r.  już po raz piąty obchodziliśmy  Święto Szkoły. Jak zawsze uroczystość rozpoczęła msza święta, którą uświetniła oprawą muzyczną schola parafialna prowadzona przez p. Renatę Biel. Po uroczystej Eucharystii nastąpił przemarsz uczniów z pocztem sztandarowym do szkoły na akademię, na którą przybył burmistrz Kazimierz Gizicki.  Program artystyczny przygotowany przez p. Alicję Nakielską i siostrę Annę Marię przybliżył uczniom postać Patrona Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nawiązywał również do osoby Jana Pawła II, który był przyjacielem naszego Patrona.

Święto szkoły było okazją do podsumowania konkursów, które odbywały się w szkole. Pani Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy i nagrody.

Po części oficjalnej w klasach IV – VI odbyła się prezentacja talentów uczniowskich oraz konkurs wiedzy „jeden z dziesięciu”. Młodzież gimnazjum zmagała się w międzyklasowym turnieju wiedzy „omnibus”.