jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolne„Omnibus” w gimnazjum

„Omnibus” w gimnazjum

W Święto Szkoły 28 maja 2014r. po uroczystej akademii w gimnazjum odbył się turniej wiedzy „Omnibus”, w którym udział brały wszystkie klasy. Po dziesięciu przedstawicieli każdej z klas odpowiadało na losowo wybrane pytania z różnych dziedzin wiedzy. Pozostała część klasy zajmowała się grupowo działalnością artystyczną, tworząc plastyczny collage pod hasłem „moja szkoła”. Pytania konkursowe przygotowane wcześniej przez nauczycieli przedmiotowców dotyczyły zagadnień z zakresu języka polskiego i angielskiego, matematyki, biologii, geografii i sportu. Zmagania uczniów oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Alicja Nakielska, pani Renata Jachimczak i pan Tomasz Skut.

Po konkursie, przy akompaniamencie akordeonu pana Krzysztofa Smydy, piosenką i spontanicznym tańcem  gimnazjaliści nadal czcili radośnie Święto Szkoły.