jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolnePasowanie na czytelnika

dzieci z oddziałów zerowych

Dnia 17 października 2014r. w trakcie trwania Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w Bibliotece szkolnej Zespołu Szkół w Przysietnicy odbyła się uroczystość  Pasowania na czytelnika dzieci z oddziałów zerowych. Zaproszone do biblioteki dzieci zapoznały się z pomieszczeniem biblioteki i zasadami korzystania z księgozbioru. Każde mogło sobie wybrać do wypożyczenia pierwsze książki i od tej pory wraz z rodzicami będą odwiedzać bibliotekę i korzystać z jej zasobów przeznaczonych dla najmłodszych czytelników.

Z okazji wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy pasowania na czytelnika i słodycze.

Biblioteka zaprasza swoich nowych czytelników wraz z rodzicami do częstych odwiedzin. Jak wiadomo, wspólne czytanie z dzieckiem, to inwestycja w jego rozwój!

Renata Jachimczak