jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneWycieczka klasa 0-III do Starego Sącza

Wycieczka klasa 0-III do Starego Sącza

Wycieczka klas 0-III do Starego Sącza

20 października 2014 r. uczniowie klas 0-III pojechali do Starego Sącza do Centrum Kultury na spektakl pt. „Szalone bajeczki z dziadunia teczki”. Przedstawienie zostało oparte na utworach literatury dziecięcej Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, takich jak: „Kłamczucha”, „Sroka”, „Żaba”, „Sum”, „Skarżypyta”, „W aeroplanie”, „Katar”, „Okulary”, i „Rzepka”.

Trwające godzinę przedstawienie dostarczyło dzieciom dużo radości, dało możliwość aktywnego udziału w spektaklu poprzez wspólną recytację wierszy i śpiew piosenek. Uczniowie podziwiali ciekawą grę aktorów, żywo reagowali na przygody dziadka i jego wnuków.

Po spektaklu udali się do galerii „Pod piątką”, gdzie mogli podziwiać wystawę malarstwa. Następnie wszyscy udali się uliczkami Starego Sącza na cmentarz, gdzie zapalono znicze na grobach poległych żołnierzy.

Danuta Rostocka