jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia

„Czy to wczoraj, czy to dziś – dzieciom jest potrzebny miś”.

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – pluszowy miś! Z tej okazji Biblioteka Publiczna w Przysietnicy zaprosiła dzieci z oddziałów przedszkolnych na wspólne świętowanie urodzin misia. Zaproszone dzieci przyniosły ze sobą swoje pluszowe przytulanki, o których pięknie opowiadały. Zabawa była doskonała, wszyscy podziwiali dekoracje przygotowane specjalnie na tę okazję. W czasie spotkania nie zabrakło głośnego czytania opowiadania pt. „Tomiś jest odważny”, którego bohaterami są sympatyczne misie. Po przeczytaniu bajki dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały laurki dla swoich maskotek oraz ozdabiały uśmiechniętymi buźkami balony. Na zakończenie pani bibliotekarka podziękowała dzieciom za zorganizowanie misiom tak wspaniałego przyjęcia urodzinowego i wręczyła dzieciom słodkie upominki.

Wioletta Orłowska