jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneLoteria fantowa i zabawa andrzejkowa

Loteria fantowa i zabawa andrzejkowa

Loteria fantowa

i zabawa andrzejkowa klas 0-III

Dnia 26.11.2014r. odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci najmłodszych klas 0-III. Podczas zabawy dzieci tańczyły oraz uczestniczyły w różnych zabawach. Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania zdjęcia na makacie przedstawiającej chłopca lub dziewczynkę.

W związku z akcją charytatywną dla Emilki podczas dyskoteki odbyła się również loteria fantowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Już po 3 godzinach wykupiono wszystkie losy prawie 230 sztuk!

Podziękowania za pomoc w uzyskaniu nagród na loterię fantową należą się: nauczycielom szkoły, prywatnym osobom, firmie FAKRO, firmie GRODPLUS, firmie BIC.

Dnia 28.11.2014r. komisja przeliczyła pieniądze z całej akcji charytatywnej. Uzbierano sumę 1 463 zł. Pieniądze zostały przesłane przekazem pocztowym na konto taty Emilii pana Marka Pawłowskiego

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc.

Krystyna Koszyk