jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneDzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Tradycją naszej szkoły jest organizacja przez oddziały przedszkolne uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym roku to miłe spotkanie przygotowane przez wychowawczynie – panią Danutę Rostocką i Cecylię Soboń wraz z dziećmi z klasy 0-1 i 0-2 miało miejsce 24 stycznia.

Na uroczystość licznie  przybyli Babcie i Dziadkowie. Na zaproszenie dzieci odpowiedzieli również swoją obecnością dyrektor szkoły pan Aleksander Łukasik wraz z panią wicedyrektor Anną Golonka.

W wierszach, piosenkach i tańcach dzieci wyraziły wdzięczność  za  miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość, a dziadkowie ze wzruszeniem i dumą podziwiali występy swoich wnucząt. Na koniec programu dzieci  złożyły serdeczne życzenia i wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki. Po występie rodzice zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek. Te miłe chwile zapadają na długo w pamięci zarówno dzieciom, jak i Dziadkom.