jesteś na: Strona glownaBiblioteka szkolnaNowości 2015

Nowości 2015

Od stycznia 2015 r. biblioteka szkolna wzbogaciła swoje zbiory o blisko 200 nowych książek! Są wśród nich lektury i literatura piękna dla dzieci i młodzieży: między innymi najnowsze części przygód Mikołajka i kolejne tomy „Magicznego drzewa” Andrzeja Maleszki. Dla najmłodszych – dalsze części serii o Mysi Marysi i nowe przygody Martynki. Do wypożyczania jest też nowa seria pierwszych czytanek – „Zwierzęta Oli”

Zakupionych też zostało wiele książek popularnonaukowych o tematyce przyrodniczej, z dziedziny świata roślin i zwierząt. Wiele nowości dotyczy historii Polski, a także sztuki i architektury.

Biblioteka dysponuje najnowszymi wydaniami „Encyklopedii popularnej PWN” oraz „Encyklopedii dla dzieci”.