jesteś na: Strona glownaArtykuły o konkursachOgólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 3 marca 2015 r. o godz. 10.00 w budynku Remizy OSP w Starym Sączu odbyły się gminne eliminacje kolejnej edycji  Ogólnopolskiego Turnieju  Wiedzy Pożarniczej pt.:  „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs organizowany jest przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, Gminny Związek OSP RP w Starym Sączu oraz Urząd Miejski w Starym Sączu

W gminnych zmaganiach brało udział 24 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę podstawową reprezentowały:  Katarzyna Opoka z klasy VIa i Patrycja Ogorzały z klasy V, przedstawicielkami gimnazjum były Aleksandra Ogorzały i Ewelina  Weselak z klasy I.  Jak co roku opieką i przygotowaniem uczennic do konkursu zajmował się pan Tomasz Skut.

W swojej kategorii wiekowej Katarzyna Opoka zdobyła I miejsce a Patrycja Ogorzały II miejsce.

W kategorii szkół gimnazjalnych Aleksandra Ogorzały zdobyła I miejsce.

Laureatki,  którym gratulujemy sukcesu, zakwalifikowały się do eliminacji na szczeblu powiatowym! Wszyscy otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Starego Sącza. Opiekunom wręczono listy gratulacyjne.