jesteś na: Strona glownaTym warto się pochwalićPotrójny sukces w konkursie czytelniczym

Potrójny sukces w konkursie czytelniczym

Statystyki alarmują – czytamy mało! Na szczęście nie wszędzie i nie wszyscy. Zaprzeczeniem tej obiegowej opinii jest liczny udział uczniów ze szkół powiatu nowosądeckiego  w III edycji konkursu czytelniczego sprawdzającego znajomość treści „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego. W świetnie zorganizowanym przez I Liceum im. Marii Curie Skłodowskiej  w Starym Sączu konkursie czytelniczym wzięło udział 63 gimnazjalistów.

Tak jak w ubiegłym roku uczestniczyły w nim uczennice z naszej szkoły i tak, jak w poprzednim roku zwyciężyły w niezmienionej kolejności:

I miejsce zajęła Karolina Gizicka uzyskując imponujący wynik – 100%  poprawnych odpowiedzi, II miejsce: Kinga Gizicka, IV miejsce: Natalia Citak. Nasze reprezentantki są uczennicami klasy IIb gimnazjum. Dziewczyny otrzymały cenne nagrody: tablet, aparat fotograficzny, zegarek oraz książki.

Zwyciężczyniom gratulujemy sukcesu!