jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneSpotkanie ze sportowcem

Spotkanie ze sportowcem

Spotkanie z najpopularniejszym niepełnosprawnym sportowcem Sądecczyzny

W dniu 16.03.2015 roku na sali gimnastycznej w czasie długiej przerwy odbyło się dla klas IV-VI sp oraz I-III gim. spotkanie z Arkadiuszem Borzęckim, absolwentem naszej szkoły. Arek jest niepełnosprawnym sportowcem, który w tegorocznym plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny zajął II miejsce. W czasie spotkania podziękował swoim młodszym koleżankom i kolegom za oddane głosy oraz zaprezentował medale i wyróżnienia. Pani Borzęcka, mama Arka krótko przedstawiła drogę do sukcesu swojego syna, zachęcając młodzież do podejmowania wyzwań i realizacji swoich marzeń. Arek Borzęcki jest przykładem człowieka, który ciężką pracą, uporem i zwalczaniem przeciwności losu, osiągnął życiowy sukces. Jego postawa jest godna naśladowania.