jesteś na: Strona glownaPromocja zdrowiaOperacja "Zdrowie"

Operacja "Zdrowie"

Operacja: Zdrowie!

Dnia 09.03.2015 roku Wolontariat Szkolny – przygotował i przeprowadził w Zespole Szkól w Przysietnicy operację ZDROWIE!

Aby zachęcić dzieci i młodzież do spożywania zdrowych przekąsek Wolontariusze wraz z opiekunem p. Z. Magdaleną Cieślewicz przygotowali w jednorazowych  pojemniczkach kolorowe galaretki z owocami. Następnie podczas przerw śródlekcyjnych Wolontariusze z klasy I gimnazjum rozprowadzali  je wśród uczniów. Galaretki rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki – niemal w mgnieniu oka.  Operacja ZDROWIE miała podwójny cel. Była kolejnym przedsięwzięciem promującym  zdrowie i jednocześnie akcją dzięki której Wolontariat pozyskuje fundusze na rzecz  potrzebujących.

Wszystkim zaangażowanym  w przygotowanie oraz konsumowanie zdrowych przekąsek serdecznie dziękujemy.

Zofia Magdalena Cieślewicz