jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneGminne obchody Światowego Dnia Zdrowia

Gminne obchody Światowego Dnia Zdrowia

Dnia 10 kwietnia 2015r. grupa uczniów z Zespołu Szkół w Przysietnicy uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Zdrowia, które miały miejsce w Zespole Szkół Barcicach. Podczas wydarzenia odbyło się podsumowanie kilku konkursów o tematyce prozdrowotnej. Z naszej szkoły wyróżnienie zdobyli: w konkursie plastycznym „Bieg po zdrowie” dla klas  I – III: Wiktoria Al-Sheikh Taha oraz Jakub Waligóra z klasy II; w konkursie plastycznym „Zdrowe bicie serca” dla uczniów klas IV – VI: Urszula Kościsz z klasy VIa; w konkursie wiedzy „Jestem tym co jem” dla klas I – III  gimnazjum:  Kamil Stafiński, Małgorzata Śmierciak oraz Magdalena Tomasiak z klasy IIIb.

Przedstawiciele naszej szkoły brali również udział w konkursie piosenki oraz pokazie taneczno-sportowym, gdzie zdobyli wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Piosenki śpiewały: Natalia Porębska z klasy II, Julia Dudek z klasy IIIb,  natomiast układ taneczny prezentowały: Gabriela Barnach, Patrycja Czerpak i Justyna Ogorzały z klasy VIb.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy wyróżnień!