jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneGminny Konkurs Wiedzy Ogólnej

Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej

W dniu 12 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej w Skrudzinie odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ogólnej. Wzięło w nim udział  9 szkół podstawowych. Każdą szkołę reprezentował zespół trzyosobowy złożony z uczniów klas IV, V i VI.

Na drodze eliminacji wyłoniony został zespół uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę. Byli to: Jakub Tokarczyk kl. IV b, Aleksandra Gizicka kl. V i Aleksandra Kulig kl. VI a.

Konkurs oparty był na treściach zawartych w podstawie programowej szkoły podstawowej z zakresu przedmiotów: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, historii, przyrody, muzyki, plastyki, wychowania fizycznego oraz wiedzy ogólnej.

Nasi uczniowie zdobyli I miejsce- ex aequo z uczniami ze Szkoły Podstawowej z Gołkowic. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a zespoły dyplomy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wykorzystania zdobytej wiedzy w dalszym procesie kształcenia!

Ewelina Musiał