jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneNowy rok szkolny 2015/2016

Nowy rok szkolny 2015/2016

Nowy rok szkolny 2015/2016 już rozpoczęty!

1 września 2015 roku o godzinie 8.00 mszą św. dyrekcja szkoły, nauczyciele i cała społeczność uczniowska rozpoczęli nowy rok szkolny 2015/16. Następnie w Zespole Szkół w Przysietnicy dyrektor szkoły, pan Aleksander Łukasik, powitał nauczycieli, uczniów i rodziców oraz zaproszonych gości: wiceburmistrza Starego Sącza, pana Kazimierza Gizickiego i sołtysa- radnego Przysietnicy, pana Kazimierza Ptaśnika. Podczas uroczystości uczniowie klasy VI w montażu słowno-muzycznym uczcili 76 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Podkreślili, że należy czcić poległych i nigdy nie zapominać o swojej przeszłości. Na zakończenie zaprezentowali skecze, wiersze i piosenki na pożegnanie wakacji. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie odbyły się pierwsze lekcje wychowawcze.

Wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzymy owocnej pracy, a uczniom sukcesów w nauce!