jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneZakończenie roku

Zakończenie roku

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to radosne wydarzenie długo wyczekiwane przez wielu uczniów. Wreszcie można odebrać zasłużone świadectwo i oddać się wakacyjnemu wypoczynkowi! Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas kończących szkołę podstawową i gimnazjum.

Tym razem zakończenie roku szkolnego było czasem pożegnań nie tylko absolwentów klas trzecich gimnazjum, ale i osób, które oddały naszej szkole wiele serca. Na emeryturę odeszła Pani Małgorzata Opoka, od nowego roku szkolnego nie będzie z nami Siostry Anny Marii, a we wrześniu kończy swoją funkcję na stanowisku Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Agata Kozioł.

Dyrektor szkoły Pan Aleksander Łukasik w imieniu całej społeczności szkolnej i wszystkich pracowników złożył na ręce Pań serdeczne podziękowania.