jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneMałopolska Noc Naukowców 2015

Małopolska Noc Naukowców 2015

Małopolska Noc Naukowców

W piątkową noc 25 września odbyła się  kolejna odsłona Małopolskiej Nocy Naukowców. W akcję włączyła się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Uczniowie klas I-III gimnazjum z naszej szkoły pomimo deszczowej pogody licznie wzięły udział w warsztatach i pokazach w Instytucie Technicznym i Kultury Fizycznej. Na terenie Instytutu Technicznego oprócz pokazów odbywały się liczne konkursy w których wzięli udział także nasi uczniowie, którzy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Jednym z nich był konkurs pt „Odnawialne źródła energii” jak również warsztaty dotyczące pierwszej pomocy pt „Na ratunek! Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach” prowadzące przez Studentów Koła Naukowego eRka. Łącznie w Nocy Naukowców wzięło udział 75 uczniów, nad którymi opiekę sprawowali nauczyciele: B. Fliszkiewicz, K. Botwina, A. Nakielska i A. Śledź.