jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolnePowitanie klas pierwszych na wesoło

Powitanie klas pierwszych na wesoło

W piątek 16.10.2015r. klasy trzecie Gimnazjum  przywitały kolegów i koleżanki z klas pierwszych. Głównym przesłaniem zabawy było wprowadzenie młodszych uczniów do grona gimnazjalistów.  W ramach projektu  „Kici, Kici…” uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie wypić mleko z talerzyków bez użycia rąk, zaśpiewać piosenkę „Wlazł kotek na płotek” oraz zjeść kawałek cytryny. Ponadto każdy z nich został upiększony przez makijaż wykonany kredkami do malowania twarzy i modnie  uczesany. Całość podsumowana została pamiątkowym zdjęciem. W czasie zabawy panowała bardzo miła i kulturalna atmosfera. Mamy nadzieję, że taka forma powitania uczniów klas pierwszych będzie okazją do dobrej zabawy dla każdego gimnazjalisty.