jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKonkurs muzyczny

Konkurs muzyczny

Dnia 15.10.2015r. odbył konkurs muzyczny pt.: ,,Głosowanie ważna rzecz więc w wyborach udział weź”, którego celem było przygotowanie przez uczniów piosenki o tematyce wyborczej.

Konkurs ten był ostatnim zaplanowanym działaniem w ramach kampanii  profrekwencyjnej. Działania nasze mają zachęcić mieszkańców Przysietnicy do licznego udziału w wyborach parlamentarnych. Uczestnicy konkursu muzycznego przygotowali własne piosenki często o gotowych podkładach muzycznych. Byli też tacy, którzy mieli własne aranżacje muzyczne. Uczestnikami konkursu byli uczniowie gimnazjum, którzy występowali solo lub w duecie.  Podczas tego konkursu swój talent muzyczny zaprezentował  zespół ,,Floyd Ross”, który wystąpił w pełnym składzie - po raz pierwszy w naszej szkole. Zespół ten wykonał własną aranżacje muzyczną w oparciu o własny sprzęt muzyczny. Jury oceniało uczestników w następujących kategoriach:

·        właściwy dobór tematu;

·        odpowiednie słownictwo pozbawione wulgaryzmów;

·        rodzaj podkładu muzycznego;

·        estetykę wykonania;

·        odpowiednią prezencję;

Konkurs zakończył się nagrodzeniem zwycięzców.