jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Z tej okazji Biblioteka Publiczna w Przysietnicy zaprosiła dzieci z oddziałów przedszkolnych na wspólne świętowanie urodzin misia.

Zaproszone dzieci przyniosły ze sobą swoje pluszowe przytulanki, o których pięknie opowiadały. Zabawa była doskonała, wszyscy podziwiali dekoracje przygotowane specjalnie na tę okazję. W czasie spotkania nie zabrakło głośnego czytania opowiadań o misiach. Po przeczytaniu bajki dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały zakładki do książek w kształcie misia oraz brały udział w zabawie ruchowo-tanecznej do muzyki. Na zakończenie pani bibliotekarka podziękowała dzieciom za zorganizowanie misiom tak wspaniałego przyjęcia urodzinowego i wręczyła dzieciom słodkie upominki.

Krystyna Koszyk