jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneAndrzejki 2015

Andrzejki 2015

Końcówka listopada jest czasem zabaw andrzejkowych. Tak też było i w naszej szkole. W dniu 24 listopada bawili się uczniowie klas IV-VI, 25 listopada uczniowie klas I-III gimnazjum, a we czwartek 26 listopada uczniowie klas 0 – III szkoły podstawowej. Dzieci i młodzież bawiły się wzorowo! Mało kto podpierał przysłowiowe ściany. W przerwie między tańcami, uczniowie nabierali sił zajadając się pysznościami przygotowanymi przez rodziców poszczególnych klas.

Rada Samorządu Uczniowskiego wspomogła zabawę poprzez animację tańca, a dla najmłodszych klas 0-III prowadząc różne gry i zabawy, m.in.: taniec z balonikiem i przypinanie ogona Kłapouchemu z zawiązanymi oczami. Dodatkową niespodzianką był słodki lizak dla każdego na koniec spotkania andrzejkowego.

Uczniowie z niecierpliwością oczekują na kolejną zabawę, tym razem karnawałową!

Wychowawcy klas