jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolnePachnące święta

Pachnące święta

Zbliżają się święta. Ten szczególny czas poprzedzający rodzinne kolędowanie uczniowie klas młodszych przeznaczyli na robienie dekoracji świątecznych. Dzieci  zrobiły już stroiki z pomarańczy i goździków. Ozdoby te oprócz walorów estetycznych zachwycają przepięknym zapachem.

Dzięki zaangażowaniu rodzica – pani Anny Figarskiej dzieci z klasy IIb i III miały możliwość dekorowania pierników. Pracowały z wielkim zaangażowaniem  tworząc różnorodne wzory i kompozycje. Pierniki swym urokiem i zapachem przyciągnęły uwagę całej społeczności szkolnej.

Na koniec dzieci wykonały kartki świąteczne z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Tego typu działalność artystyczna wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

W całej szkole pachnie już świętami!

Małgorzata Śmierciak