jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańWolontariat szkolny- działaniaGminne Święto Liderów Promocji Zdrowia

Gminne Święto Liderów Promocji Zdrowia

Dnia 10.12.2015 roku miało miejsce Gminne Spotkanie Liderów Promocji Zdrowia. W tym roku uroczystość ta odbyła się w Gimnazjum Barcicach. Na spotkanie udało się 15 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem LPZ panią  Magdalena Cieślewicz.  Podczas  uroczystości nowi członkowie z naszego Gimnazjum, wraz z rówieśnikami z Barcic oraz  Starego Sącza  złożyli przyrzeczenie, iż będą krzewić zdrowy styl życia w swoim środowisku zarówno szkolnym jak i domowym oraz, że własnym przykładem będą pokazywać innym jak dbać o zdrowie fizyczne i duchowe. Zanim jednak zostali pełnoprawnymi członkami LPZ musieli stawić czoła wielu zdrowotnym wyzwaniom: konkursom praktycznej wiedzy i umiejętności, które przysporzyły wszystkim zebranym mnóstwo radości.