jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańWolontariat szkolny- działaniaBożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących

Bożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących

Bożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących!

21 grudnia Wolontariat szkolny przygotował  paczki żywnościowe dla 17 rodzin z naszego środowiska lokalnego oraz jednej osoby samotnej, które następnie zostały dostarczone rodzinom przez opiekunka Wolontariatu. Produkty żywnościowe do 18 paczek zostały zakupione za kwotę przeszło 1300 zł, którą udało się uzbierać dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu dużej liczby Wolontariuszy z naszego Gimnazjum, którzy od września do grudnia 2015 roku przygotowywali i prowadzili różne akcje dobroczynne: między innymi: kiermasz zdrowej żywności, akcje „Zdrowa przegryzka”, kiermasz bożonarodzeniowy i inne.

Opiekun Wolontariatu wyraża głęboką wdzięczność wszystkim Wolontariuszom za ich bezinteresowne działanie na rzecz innych. Dziękuje również każdemu, kto w jakikolwiek sposób wsparł działalność Wolontariatu Szkolnego i w ten sposób przyczynił się do otoczenia innych bożonarodzeniową pomocą.

Magdalena Cieślewicz