jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneWyjazd do Nowego Sącza

Wyjazd do Nowego Sącza

Ze względu na zaproszenie przez organizatorów Regionalnego Opłatka Członków  Biur i Kół Radia Maryja działających na Sądecczyźnie uczniów naszej szkoły z tegorocznym przedstawieniem jasełkowym,  w sobotę  23 stycznia 2016 r. część z nich  pod opieką p. Magdaleny Cieślewicz, p. Małgorzaty Jarząb  i s. Anny Śliwy udała się do Nowego Sącza na próbę przedstawienia. Była to jednocześnie dobra okazja na mały relaks podczas naszych ferii. Najpierw poszliśmy na nowosądecki Rynek. Trochę czasu spędziliśmy jeżdżąc na łyżwach, następnie przeszliśmy przez Bramę Miłosierdzia w Bazylice św. Małgorzaty. Adorując Najświętszy Sakrament, powierzyliśmy w modlitwie Bożemu Miłosierdziu nasze rodziny, całą społeczność szkolną i nas samych.

Punktem kulminacyjnym naszej wyprawy było udanie się do Parafii Kolejowej na próbę jasełek. Było to spore wyzwanie…  zwłaszcza, kiedy okazało się, że sala widowiskowa ze sceną są trochę za małe… Ostatecznie zrezygnowaliśmy z części dekoracji i wszystko poszło już gładko… została tylko trema przed niedzielnym występem…

s. Roselina