Kiermasz walentynkowy

Dnia 15.02.2016 roku w naszej szkole Wolontariat przygotował i przeprowadził Walentynki oraz loterię walentynkową. Tegoroczny kiermasz walentynkowy był zorganizowany na rzecz Wychowanków Domu Dziecka w Klęczanach, których odwiedzimy na wiosnę.

W dniu kiermaszu Wolontariusze rozprowadzali ręcznie wykonane przez siebie kartki walentynkowe,  małe i duże baloniki serduszka, oraz serduszka z pierników – upieczone i  pięknie ozdobione przez mamę Karola Żelasko - Wolontariusza z klasy II gimnazjum.

Każdy, kto wsparł naszą tegoroczną akcję dobroczynną  mógł wziąć udział w loterii. Główną nagrodę, dużego misia trzymającego serduszko, wylosował uczeń klasy 4a SP Adrian Żelasko. Sponsorem tej maskotki była pani pedagog. Kilkunastu innych uczniów z różnych klas wylosowało słodkie małe conieco lub walentynkowy, ręcznie wykonany świecznik w kształcie serca. 12 takich świeczników przygotowała  Agnieszka Cieślewicz – Wolontariuszka z klasy Ia gimnazjum.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcje dobroczynną oraz tym, którzy bezinteresownie wykonali piernikowe serduszka i walentynkowe świeczniki.