jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneKonkurs recytatorski „Biblioteka Przyjazna Dzieciom”

Konkurs recytatorski „Biblioteka Przyjazna Dzieciom”

Dnia 10 maja 2016r. w Filii Biblioteki Publicznej w Przysietnicy odbył się konkurs recytatorski „Biblioteka Przyjazna Dzieciom”, w którym uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego 0-2. Konkurs przygotowany został przez p. Wiolettę Orłowską we współpracy z wychowawczynią oddziału przedszkolnego p. Aliną Citak.

Dzieci recytowały wiersze związane tematycznie z biblioteką. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się znakomicie. Przedszkolaki doskonale opanowały teksty i wystąpiły w pięknych strojach. Występy swoich pociech podziwiało wielu rodziców oraz wicedyrektor szkoły p. Anna Golonka. Jury w składzie: Monika Jackowicz –Nowak, Anna Citak, Renata Jachimczak miało bardzo trudne zadanie, by z grona samych udanych i wdzięcznych prezentacji wybrać te najlepsze.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1.   Bartosz Mrówka

2.   Wiktoria Pawlik

3.   Maciej Ogorzały

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną w Przysietnicy.