jesteś na: Strona glownaProgramy, akcje, projektyProjekt „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”Rejonowe podsumowanie projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

Rejonowe podsumowanie projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

Rejonowe podsumowanie projektu

„Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

Dnia 13.05.2016 roku młodzież naszego Gimnazjum uczestniczyła  w etapie rejonowym prezentacji szkolnych projektów podsumowujących małopolski projekt „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”. Prezentacje szkół naszego rejonu miały miejsce w kinie „Sokół” w Starym Sączu. W tym roku dziewięć szkół (gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych) przedstawiło całoroczną pracę na rzecz potrzebujących.

W nasz szkolny projekt o nazwie: „Dłonie są krajobrazem serca” włączyło się 20 Wolontariuszy z klas: 2, 3a i 3b. Przy jego realizacji ochotnie i z oddaniem wspierali nas również Wolontariusze z klasy 1a i 1b gimnazjum.

Wszystkim zaangażowanym w realizację tego dzieła serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie projektu

Zofia Magdalena Cieślewicz

Alicja Nakielska

Tutaj można obejrzeć prezentację działań w PDF

Zgodnie z regulaminem konkursu na początku czerwca 2016 roku

Komitet Organizacyjny przyzna po prezentacjach tytuł laureata najlepszemu zespołowi z rejonów: krakowskiego, tarnowskiego, nowosądeckiego, nowotarskiego  i wadowickiego.

Wszyscy laureaci zostaną uhonorowani dyplomami, wyróżnieniami i nagrodami ufundowanymi przez Samorząd Województwa Małopolskiego.  Główną nagrodą  jest wyjazd do Rzymu.