jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneWyniki szkolnego konkursu

Wyniki szkolnego konkursu

na wykonanie najpiękniejszej Kapliczki Maryjnej

Dziękujemy serdecznie wszystkim piętnastu uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie na wykonanie najpiękniejszej Kapliczki Maryjnej zorganizowanym z inicjatywy s. Roseliny. Prace zrobione zostały różnymi technikami. Gratulujemy pomysłów i doceniamy duże zaangażowanie Rodziców. Jednakże przy wyborze najciekawszej prezentacji komisja konkursowa wzięła pod uwagę samodzielną pracę dziecka.

W dniu 17 maja 2016 r. jury w składzie s. Roselina Śliwa, p. Krzysztof Smyda, p. Renata Jachimczak spośród wielu pięknych kapliczek wyszczególniło trzy pierwsze miejsca:

Zuzanna Porębska z klasy 1a

Gabriela Radomska z klasy 1b

Dawid Waligóra z klasy 5a

Miejsce drugie zostało przyznane Annie Ptaśnik z klasy 4a.

Wszystkim pozostałym uczniom jury przyznało wyróżnienia, ponieważ każda kapliczka zasługiwała na uznanie i jej wykonanie wymagało dużego nakładu pracy.

Zarówno laureaci, jak i pozostali wyróżnieni, otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez s. Roselinę.