jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneUroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się już 23 czerwca uroczystą Mszą św. W piątek 24 czerwca o godzinie 8.00 Dyrekcja Szkoły, nauczyciele i cała społeczność uczniowska zebrała się na akademii kończącej rok szkolny 2015/16. W Zespole Szkół w Przysietnicy Dyrektor Szkoły Pan Aleksander Łukasik powitał nauczycieli, uczniów i rodziców oraz zaproszonych gości: Panią Barbarę Porębską – dyrektora ZOFAS w Starym Sączu, sołtysa - radnego Przysietnicy, Pana Kazimierza Ptaśnika. Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru Szkoły przez chorążego Rafała Godawskiego z klasy 3a oraz asysty Karoliny i Kingi Gizickich z klasy 3b Gimnazjum słowami: „Przekazujemy Wam sztandar szkoły – symbol naszego patriotyzmu i tradycji. Noście go z godnością”. Nowy poczet sztandarowy przyjął od tegorocznych absolwentów ślubowanie. Następnie Dyrektor Szkoły rozdał świadectwa z wyróżnieniem oraz liczne nagrody uczniom, którzy przez cały rok szkolny ciężko pracowali i odnosili sukcesy. Uczniowie klas VI SP i III Gimnazjum pożegnali wszystkich słowno-muzycznym montażem, który był symbolicznym pożegnaniem i podziękowaniem dla wszystkich. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym lekcje wychowawcze.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Nauczycielom, uczniom pozostającym w szkole i pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!