jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneUroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Wakacje już za nami. Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!

1 września uczniowie, nauczyciele i rodzice rozpoczęli rok szkolny 2016/17 udziałem we mszy świętej. O godzinie 9 w Zespole Szkół w Przysietnicy zabrzmiał pierwszy dzwonek i rozpoczęła  się  akademia inaugurująca nowy rok szkolny. Podczas uroczystości uczniowie minutą ciszy uczcili pamięć ofiar II wojny światowej, gdyż „naród który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie”. Następnie wierszem i piosenką pożegnali wakacje. W dalszej części głos zabrali pan dyrektor Aleksander Łukasik i wiceburmistrz Starego Sącza – Kazimierz Gizicki. Po akademii odbyły się pierwsze lekcje wychowawcze.

Wszystkim uczniom życzymy niezapomnianej przygody z nauką, życzliwych kolegów oraz wielu sukcesów, a nauczycielom i wychowawcom owocnej pracy.