jesteś na: Strona glownaWydarzenia sportoweXIV Gminne Zawody Siłowe

XIV Gminne Zawody Siłowe

To już po raz czternasty w Zespole Szkół w Przysietnicy 1 grudnia 2016r. odbyły się Gminne Zawody Siłowe o puchar Burmistrza Miasta Starego Sącza. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum startowali z dziewięciu list – począwszy od wagi do 35 kg do ponad 70 kg. Rywalizacja zawodników jak zawsze wzbudzała ogromne emocje, które rosły wraz z wagą zawodnika oraz podniesionym ciężarem! Tego roku największy ciężar podniósł Marek Górecki z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu i było to 80 kg. Nad zdrowiem zawodników czuwała pani pielęgniarka Marta Pawlik, poczęstunek przygotowywała Pani Agnieszka Olszowska.

Finał zawodów uświetnili swoją obecnością Pan Daniel Śmierciak – Sekretarz Gminy Start Sącz, Pan Kazimierz Ptaśnik – Radny Rady Miejskiej Miasta Starego Sącza i Sołtys Przysietnicy, Pan Bogdan Ogorzały – Komendant OSP w Przysietnicy.

Z rąk Gości oraz Dyrektora Zespołu Szkół Pana Aleksandra Łukasika wszyscy nagrodzeni w swoich wagach zawodnicy przyjmowali medale, puchary i dyplomy.

Wyniki zawodów siłowych