jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneSpotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim

Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim

5 grudnia 2016r. uczniowie klas młodszych naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z pisarzem  – Andrzejem Grabowskim. Na wydarzenie zaprosiła nas do Biblioteki Publicznej w Przysietnicy pani Wioletta Orłowska, a w wydarzeniu uczestniczyła także Pani Dyrektor Powiatowej i Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu – Maria Sosin. Przygotowaniem uczniów do spotkania zajmowała się p. Renata Jachimczak z Biblioteki Szkolnej.

Andrzej Grabowski jest autorem wielu książek dla dzieci, publicystą i satyrykiem, a przede wszystkim Kawalerem Orderu Uśmiechu. Bardzo ciekawie i z humorem opowiadał nam o swoich książkach i ich bohaterach. Każdy uczestnik spotkania mógł zadać pisarzowi pytanie. To było bardzo interesujące wydarzenie,  a niektórzy już pytali, kiedy będzie kolejne!