jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańSU - rok szkolny 2016/2017Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Szkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski i Bibliotekę Szkolną. Do ostatniej chwili regulaminowego czasu do organizatorów docierały nowe, coraz piękniejsze kartki. Ostatecznie do konkursu swoje prace zgłosiło 15 uczniów szkoły podstawowej i 9 uczniów gimnazjum.

Trudno było wyłonić najlepsze kartki. Komisja Konkursowa długo analizowała wszystkie prace, biorąc pod uwagę estetykę wykonania, wkład pracy i ogólne wrażenie artystyczne każdej pocztówki. Wreszcie wybrano najpiękniejsze, których autorzy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy:

I miejsce – Dawid Waligóra – klasa 6a

II miejsce – Grzegorz Dorula – klasa 4