jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańWolontariat szkolny- działaniaBożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących

Bożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących

Bożonarodzeniowa pomoc dla potrzebujących!

Grudzień 2016

17 grudnia Wolontariat Szkolny przekazał 6 paczek żywnościowych dla rodzin z naszego środowiska lokalnego oraz osób samotnych i w podeszłym wieku. Paczki wraz z życzeniami świątecznymi zostały dostarczone rodzinom przez Wolontariuszki opiekujące się w tym roku osobami samotnymi oraz p. Alicję Nakielską i p. Piotra Cieślewicza.

Produkty żywnościowe do paczek zostały zakupione dzięki pozyskanym funduszom podczas tegorocznego dobroczynnego kiermaszu bożonarodzeniowego. Przeprowadzenie kiermaszu było możliwe dzięki dużemu zaangażowanie Wolontariuszy z naszego Gimnazjum, którzy od września do grudnia 2016 roku przygotowywali to wydarzenie.

Wyrażam głęboką wdzięczność wszystkim Wolontariuszom za ich bezinteresowne działanie na rzecz innych. Dziękuję również każdemu, kto w jakikolwiek sposób wsparł działalność Wolontariatu Szkolnego i w ten sposób przyczynił się do otoczenia innych bożonarodzeniową pomocą.

Magdalena Cieślewicz – opiekun Wolontariatu