jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolne„Niech żyje bal”

„Niech żyje bal”

„Niech żyje bal” - zabawa karnawałowa dla dzieci klas 0-III

 

Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w naszej szkole 10 stycznia, rozpoczął się dostojnie polonezem. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową pełną wróżek, czarownic, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, piłkarzy, policjantów, motylków, spidermanów, wojowników ninja, biedronek, kotków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także swoimi wychowawcami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił wodzirej, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Solo, w parach, w kółkach, wężykach i pociągach wszyscy bawili się wspaniale. Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursach prowadzonych przez wodzireja, a były one nie tylko zabawne, ale i  zaskakujące np. magiczne pudełko podawane z rąk do rąk, kryło w sobie różne tajemnice.

Aby zregenerować swoje siły i nabrać nowej energii do karnawałowych szaleństw, podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek – przygotowany przez kochanych rodziców.  Bal wszystkim uczestnikom  dostarczył niezapomnianych wrażeń, pełnych emocji i radości.