jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKolęda Misyjna

Kolęda Misyjna

Kolędnicy Misyjni parafii Przysietnica, podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku tj. 26 grudnia 2016 r. wędrowali od domu do domu, by podzielić się radością Świąt Bożego Narodzenia i pomóc dzieciom z Tajlandii. Uczniowie naszego Zespołu Szkół  ochoczo włączyli się w dzieło Kolędników Misyjnych. Po uroczystej Mszy Świętej ze specjalnym błogosławieństwem rozesłania Kolędników Misyjnych nasi uczniowie w składzie sześciu grup wyruszyli z dorosłymi opiekunami z kolędą do przysietnickich rodzin.

Wspólne kolędowanie zaowocowało kwotą 6000 zł., która została przekazana na cele misyjne do Wydziału Misyjnego w Tarnowie.
        Wszystkim, którzy zaangażowali się w dzieło kolędowania misyjnego tzn. dzieciom, młodzieży, opiece, rodzicom bardzo serdecznie dziękuję i wyrażam nadzieję na dalszą współpracę, a zarazem wsparcie tego, jakże pięknego dzieła w przyszłym roku.

s. Roselina