jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneDzień Babci i Dziadka

ZAWSZE NIECH BĘDZIE BABCIA, ZAWSZE NIECH BĘDZIE DZIADEK

27 stycznia w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość, bowiem nasze skromne progi odwiedzili wyjątkowi goście- kochane Babcie i kochani Dziadkowie naszych Przedszkolaków. Dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami- panią Karoliną Obrzud i Małgorzatą Śmierciak przygotowały przedstawienie pt. „Zawsze niech będzie Babcia, zawsze niech będzie Dziadek”. Uroczystość rozpoczęła krótkim powitaniem nasza Pani wicedyrektor- Anna Golonka, następnie oddała głos  małym artystom, którzy tanecznym krokiem w rytmie twista rozpoczęli swoje przedstawienie. Powodów do wzruszeń naszych gości było bez liku, ponieważ wszystkie Przedszkolaki zaprezentowały się także podczas recytacji wierszy oraz w czasie śpiewania wesołych piosenek o Babci i Dziadku, którzy mogli zobaczyć, jak pięknie prezentują się ich wnuczęta. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci uroczyście zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły swoim bliskim własnoręcznie wykonane upominki. Rodzice natomiast zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek, przygotowując także małą niespodziankę w postaci kapeli góralskiej, która dzięki swojej grze na instrumentach i wspaniałym śpiewie, podkreśliła, jak ważni są nasi goście.

Karolina Obrzud

Małgorzata  Śmierciak