Kulig

Kulig dla Kolędników Misyjnych i dzieci z  grup parafialnych

W sobotę 28 stycznia 2017 r. w pierwszy dzień ferii uczniowie naszej szkoły, którzy szczególnie zaangażowali się w dzieło Kolędowania Misyjnego, a także z grup parafialnych… i nie tylko ;), wzięli udział w kuligu z grillem na Gołdynówce w Przysietnicy. Kulig został zorganizowany przez s. Annę Śliwę dzięki wsparciu finansowemu naszego Księdza Proboszcza Jana Wąchały. Serdeczne podziękowania za pomoc i opiekę dla p. Anny Figarskiej i p. Żelasko. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do Państwa Gołdynów za przyjęcie nas z ogromną życzliwością i wielkim sercem. Panom: Haza i Tokarczykowi zaś za konie i cały kulig, który oczywiście sprawił wszystkim ogromną frajdę. Dziękuję również Państwu Stawiarskim za wypożyczenie sań i sanek. Pogoda sprzyjała, więc wszystko udało się wyśmienicie!

Czekamy już kolejnej zimy ;)

s. Roselina