jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKiermasz walentynkowy

Kiermasz walentynkowy

Tradycyjnie, jak co roku, Wolontariat szkolny przygotował i przeprowadził w naszej szkole kiermasz walentynkowy. Przez dwa dni: 13 i 14 lutego 2017r.  poprzez włączenie się w tę akcję można było wesprzeć Wychowanków Domu Dziecka w Klęczanach. Wszystkie zgromadzone w tych dniach fundusze zostaną przekazane na rzecz Wychowanków wspomnianej placówki, do których pojedziemy na wiosnę tego roku.

Podczas kiermaszu można było nabyć: walentynkowe baloniki serduszka, ręcznie wykonane koszyczki z krepinowymi różyczkami, walentynkowe kartki z życzeniami, ozdobne świeczniki serduszka wykonane z masy solnej oraz różnej wielkości piernikowe serca, ręcznie dekorowanych i ofiarowanych przez Mamę jednego z Wolontariuszy panią Żelasko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kiermasz oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział.

Opiekun Wolontariatu

Zofia Magdalena Cieślewicz