jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneSpotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

 

14 marca 2017r. w Bibliotece Publicznej w Przysietnicy odbyło się spotkanie autorskie dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas młodszych z panią Wiolettą Piasecką. Wydarzenie zostało przygotowane przez panią Wiolettę Orłowską z Biblioteki Publicznej we współpracy z panią Renatą Jachimczak z Biblioteki Szkolnej.

Wioletta Piasecka jest autorką ponad 40 baśni i bajek dla dzieci, dwóch biografii m.in. Hansa Chrystiana Andersena i Faustyny Morzyckiej, czterech sztuk teatralnych i wielu słuchowisk radiowych.

Spotkanie było niezwykle ciekawe.  Autorka przygotowała dla dzieci wesołe konkursy, teatrzyk kukiełkowy, a dla młodych kibiców konkurs o piłkarzach! Pięknym opowiadaniem o Andersenie przykuła uwagę młodych słuchaczy. Wspaniale zadziałał kontakt z publicznością i żadne dziecko na tym spotkaniu nie odczuło ani chwili znudzenia. Dzieci miały okazję uczestniczyć w przedstawieniach i konkursach organizowanych przez Autorkę. Jak zwykle na podobnych spotkaniach, każdy mógł zadać pytanie na interesujący go temat dotyczący sztuki pisania – i nie tylko!

Po spotkaniu wiele dzieci zakupiło książki, do których Pani Wioletta każdemu wpisała dedykację.

Wszyscy doskonale się bawili, a uśmiechy na zadowolonych buziach dzieci i pamięć o tym miłym i wartościowym spotkaniu pozostaną na długo!

 

Zarówno w Bibliotece Szkolnej jak i Publicznej dostępne będą wkrótce nowe książki pani Wioletty Piaseckiej – zapraszamy!

                                                                      

Renata Jachimczak