jesteś na: Strona glownaWydarzenia sportoweMiędzygminne zawody w piłce ręcznej

Międzygminne zawody w piłce ręcznej

16.03.2017r. reprezentacje chłopców i dziewcząt z Gimnazjum walczyły w Międzygminnych zawodach w piłce ręcznej, które odbyły się w Łącku. Po zaciętej walce nasi uczniowie zajęli drugie miejsca w obydwu  kategoriach.

Skład reprezentacji dziewcząt:

Gizicka Aleksandra, Zbozień Dominka, Jankowska Wiktoria, Konieczny Emilia, Nakielska Katarzyna, Garwol Karolina, Ptaśnik Kinga, Czerpak Patrycja, Owsianka Monika, Aleksandrowicz Marcelina, Barnach Aleksandra, Poniewierska Afrodita.

Skład reprezentacji chłopców:

Godawski Dariusz, Plata Daniel, Durasik Łukasz, Citak Paweł, Tokarczyk Kacper, Olechowski Jakub, Król Łukasz, Citak Filip, Stafiński Jakub, Borzęcki Mateusz, Trybuła Szymon, Krzak Filip.

Dziękujemy naszym zawodnikom za wysiłek i poświęcenie wykazane w walce na boisku. Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.

Opiekun reprezentacji Gimnazjum

Piotr Jarząb